ponad 200 sklepów

Seacret

Stoisko. Kosmetyki | Poziom 0

KOSMETYKI Z MORZA MARTWEGO

Wykorzystując najnowsze zdobycze technologii na miejscu w Izraelu, z niezwykłą ostrożnością wydobywamy i oczyszczamy cenne sole mineralne
oraz świeże kompleksy błotne z Morza Martwego, aby następnie móc je wykorzystać w sztandarowej linii kosmetyków Seacret do pielęgnacji skóry i ciała. Poza samym Morzem Martwym, trudno znaleźć bardziej czyste i bogate źródło niezbędnych minerałów.

Produkty SEACRET  do pielęgnacji  ciała i twarzy można znaleźć w sieci sklepów i stoisk na terenie USA, Kanady, Australii, Europy, Nowej Zelandii, Japonii i Wielkiej Brytanii.
W ofercie są kosmetyki do pielęgnacji ciała (peelingi, masła, balsamy) oraz kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i szczególnie delikatnej skóry okolic oczu.
Ponad dwa tysiące lat temu historyk Flawiusz napisał, że „powinniśmy opiewać chwałą Morze Martwe… jego sól potrafi uzdrowić ciało ludzkie”. My się z nim zgadzamy!

Jako jeden z czołowych dystrybutorów kosmetyków do pielęgnacji i regeneracji skóry bazujących na minerałach Morza Martwego cała swoja uwagę poświęcamy zagwarantowaniu bezkompromisowej jakości naszych produktów oraz prostej obsługi klienta. Daj się oczarować i otoczyć zmysłowym luksusem we własnym domu.

RELAKSACJA, OCZYSZCZANIE, ODNOWA.

504 421 038

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy