ponad 200 sklepów

Grycan

Kawiarnia, lodziarnia | Poziom -1

„Grycan lody od pokoleń” to dynamicznie rozwijająca się sieć lodziarni w całej Polsce. Jest to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy lody sprzedawane na porcje w 48. smakach, desery lodowe w pucharach oraz rurki z bitą śmietaną. Polecamy również ciasta podawane na ciepło, aromatyczną kawę, czekoladę mrożoną oraz na gorąco oraz wybór herbat, których smakiem będą mogli się państwo delektować w zaciszu naszej kawiarni. Poszukujący orzeźwienia znajdą w naszej ofercie świeżo wyciskane soki i koktajle owocowe.
Firma Grycan oferuje to, na czym zna się najlepiej. Wszystkie produkty przygotowywane są zgodnie z własnymi recepturami, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Nasze lodziarnie to sprawdzony sposób na spędzanie wolnego czasu. To przystań dla miłośników lodów i miejsce codziennych spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

602 354 062

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy