ponad 200 sklepów

Time for Wax

studio depilacji woskiem | Poziom -1

KIM JESTEŚMY? Jesteśmy pierwszą w Polsce siecią salonów specjalizujących się wyłącznie w depilacji woskiem.
CO ROBIMY? Depilujemy profesjonalnie, szybko, a na wizytę u nas nie musisz się umawiać. To Ty jesteś u nas najważniejsza dlatego zawsze możesz liczyć na najlepszą obsługą oraz pełen komfort, bo chcemy, żebyś wyszła zadowolona z naszego salonu.
JAK ROBIMY? Depilacja u nas jest niemal bezbolesna. To dzięki znakomitej jakości wosków, które stosujemy. Różowy wosk miękki z talkiem o niskiej temperaturze topnienia jest przeznaczony do depilacji większych partii ciała, takich jak nogi czy ręce. Koniecznie wypróbuj nasz hit – autorski wosk MAGIC WAX, dzięki któremu depilacja jest magicznie delikatna na szczególnie wrażliwych partiach ciała: bikini, pachy, twarz. Ten wosk przykleja się jedynie do włosków, a nie do skóry i właśnie to sprawia, że depilacja jest komfortowa i skuteczna.
CO GWARANTUJEMY? Pełne bezpieczeństwo i intymność w trakcie depilacji woskiem. Nasze kosmetyczki przeszły wieloetapowe szkolenia teoretyczne i praktyczne oraz były pod opieką mentorek – kosmetyczek o dużym doświadczeniu. A wszystko po to, żebyś czuła, że jesteś w najlepszych rękach w trakcie depilacji. Zabieg w Time for Wax to nie tylko fachowe, ale i przyjazne, podejście do Ciebie. Nie wahaj się pytać lub zgłaszać uwagi, zawsze staramy się rozwiać Twoje wątpliwości. Wizyta u nas to maksimum intymności zarówno przed, w trakcie, jak i po zabiegu depilacji woskiem. Możesz liczyć na swobodę szykując się do i po depilacji w prywatnym, zamykanym boksie oraz pełnego poszanowania przez naszych pracowników.
CO ZAPEWNIAMY? Standardy higieny. Depilujemy jedną szpatułką, to oznacza, że jedno nałożenie wosku to jedna szpatułka, dlatego w ciągu zabiegu zużywamy ich nawet kilkadziesiąt. Robimy tak dlatego, żeby zachować 100% higieny i żebyś miała świadomość, że używamy ich tylko dla Ciebie.
O CO DBAMY? O Twój komfort. Dlatego właśnie depilacja woskiem jest wykonywana szpatułkami, a nie rolkami, które powodują duży dyskomfort i nie są tak higieniczne jak szpatułki. Do zdejmowania wosku używamy bawełnianej tkaniny, a nie fizelinowych pasków. Bawełna jest miękka i przyjemna, co na pewno docenisz w trakcie depilacji.
POZNAJ NASZE CENY: https://timeforwax.pl/cennik/cennik-gdansk-i-gdynia/
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy