ponad 200 sklepów

Swatch

Szwajcarskie zegarki i biżuteria | Poziom 0

Mechanizm kwarcowy, wodoszczelność, dokładność, szwajcarska jakość, szeroka gama wzorów i niska cena to cechy charakterystyczne dla marki SWATCH, która od lat z sukcesem podbija serca wielu miłośników zegarków. 
SWATCH zmienił sposób postrzegania zegarka. Koncepcja „second watch” była zupełnie świeżym spojrzeniem. Wraz z przybyciem marki Swatch zegarek przestał być tylko narzędziem do kontrolowania czasu. Stał się modnym dodatkiem oraz środkiem wyrazu. W ofercie Swatch znajduje się również biżuteria wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal szlachetna, kryształ, ceramika czy skóra. 
Najmłodsi miłośnicy zegarków również znajdą coś dla siebie w naszej ofercie. Zegarki Flik Flak są dowodem na to, że można połączyć modny i zabawny wygląd z doskonałą jakością. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Są wodoszczelne do głębokości 30 metrów. Co więcej, można je prać w pralce w temperaturze 40°C! 
Swatch to styl życia i łączące się z nim pozytywne emocje. To również innowacja i kreatywność – podstawy niebanalnego wizerunku.

58 550 32 87

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy