ponad 200 sklepów

Organic Farma Zdrowia

Zdrowa żywność | Poziom -1

Oferta delikatesów Organic Farmy Zdrowia skierowana jest do wszystkich osób prowadzących zdrowy styl życia ale również do nowych klientów, którzy chcą się zapoznać z unikalnymi cechami produktów ekologicznych i naturalnych. Jak w całej sieci, i tu zgromadzono ponad 3 tys. produktów, w tym większość to produkty posiadające certyfikaty ekologiczne. W delikatesach tych znajdą Państwo rozbudowaną ofertę wędlin tradycyjnych, naturalnych i ekologicznych oraz coraz większą ofertę drobiu i mięsa ekologicznego, szeroki wybór pieczywa, makaronów i włoskich dodatków do nich, mąki, płatki, kasze i ziarna.

W naszych chłodniach znajdą Państwo imponujący wybór ekologicznych produktów w dziale z nabiałem z mleka krowiego, koziego i owczego, sery żółte polskie i importowane, produkty sojowe, z tofu i wyroby garmażeryjne. Na wielu półkach proponujemy szeroki wybór bakalii, suszonych owoców, przypraw, przetworów owocowo – warzywnych, ogromny wybór soków krajowych i importowanych, miodów, wszelkich produktów słodzących, rozbudowany dział słodyczy. Z dnia na dzień zwiększamy naszą ofertę ekologicznych owoców i warzyw. Każdy znajdzie coś dla siebie i zawsze może z oferowanych składników skomponować ekologiczne śniadanie, obiad i kolację uzupełnioną wyśmienitym winem z ekologicznych winogron lub wspaniałym polskim miodem pitnym. Personel chętnie pomoże w zrobieniu zakupów w myśl hasła: Najpierw doradzamy, później sprzedajemy.

Tak jak w całej sieci wyodrębnione są działy z żywnością bezglutenową i bezcukrową, a także przeznaczone dla osób stosujących specjalną dietę, np. produkty bez laktozy.

Wśród bogatej oferty BIO kosmetyków znajdują się również kosmetyki dziecięce, w których wykorzystano zalety słynnego krzewu Manuka. Dział BIO środków higieny i czystości pozwala zaopatrzyć się we wszelkie produkty potrzebne w gospodarstwie domowym. Nowością jest oferta słynnych patelni i naczyń ceramicznych firmy Green Pan.

58 345 22 92

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy