ponad 200 sklepów

Neckermann

Biuro podróży | Poziom -1Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie - Thomas Cook Group plc, który szczyci się ponad 160-letnią tradycją. Cieszymy się zaufaniem turystów na całym świecie. Starannie wybrana oferta hoteli i apartamentów, współpraca z renomowanymi liniami lotniczymi oraz profesjonalna obsługa, służą urzeczywistnieniu przez nas Państwa marzeń o idealnym wypoczynku. Dokładamy wszelkich starań, by służyć fachową opieką i poradą od chwili, gdy zdecydują się Państwo na zapoznanie się z ofertą w naszym biurze podróży, aż do czasu, gdy zadowoleni i wypoczęci wrócą ze swojego urlopu. Kierując się hasłem „Neckermann - na całym świecie w dobrych rękach”, spełniamy najwyższe oczekiwania naszych klientów.

Nasza oferta:

Imprezy lotnicze bliskiego zasięgu z wylotem z Polski i z Niemiec:
Grecja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Malta, Cypr, Bułgaria, Turcja, Tunezja, Egipt, Maroko.

Imprezy lotnicze dalekiego zasięgu z wylotem z Polski bądź z Niemiec:
Karaiby, Ameryka Południowa, Ameryka Pn., Azja, Australia.

Imprezy z dojazdem własnym:
Słowacja, Czechy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Chorwacja, Hiszpania, Grecja, Francja, Niemcy, Węgry, Słowenia, Czarnogóra, Bułgaria.

Dodatkowo proponujemy ofertę innych touroperatorów tj. Rainbow Tours, Almatur, Vacansoleil oraz rezerwację hoteli GTA. Sprzedajemy także bilety lotnicze ponad 490 renomowanych linii lotniczych z całego świata, bilety autokarowe i ubezpieczenia.

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy