ponad 200 sklepów

Reserved Kids

Moda dziecięca | Poziom +1

Oprócz oferty dla dorosłych marka Reserved posiada specjalną kolekcję dedykowaną dla najmłodszych klientów, dostępną zarówno w salonach Reserved, jak również w wyodrębnionych sklepach Reserved Kids. Wszystkie propozycje kolekcji wyprodukowane są z naturalnych materiałów najwyższej jakości, fasony dopasowane do ruchliwych ciałek, a każdy nawet drobny element jest bezpieczny dla malutkich użytkowników. By dać radość nie tylko maluchom, ale również zakochanym oczom rodziców, każda dziecięca linia tworzona jest w nawiązaniu do najnowszych trendów mody.

Oprócz odzieży, w sklepach dostępne są również akcesoria, bielizna oraz od niedawna obuwie dla najmłodszych. Salony Reserved Kids z kolekcją dziecięcą Reserved to królestwo nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich mam, które mogą zapomnieć się w modowych poszukiwaniach dla swoich pociech.

785 003 471

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy