ponad 200 sklepów

Felina

Bielizna | Poziom -1

Firma Felina istnieje w Niemczech od 1885r. Z niewielkiej manufaktury gorseciarskiej rozwinęła się w ciągu 129 lat w międzynarodową firmę bieliźniarską. Utrzymuje swoje przedstawicielstwa w niemal wszystkich krajach europejskich. W centrum projektowania w Mannheim powstają kolekcje dla kobiet z ponad 50 krajów. Internacjonalizacja i globalizacja sprzyjają także rozwojowi Feliny w Północnej Ameryce, Skandynawii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w Rosji. W wieku globalizacji produkowanie wyrobów we własnym zakładzie na Węgrzech i pozyskiwanie surowców od dostawców z zachodniej Europy, Niemiec, Szwajcarii, Włoch i Francji, gwarantuje najwyższą jakość i podkreśla odpowiedzialność firmy za pracowników. Do rodziny Feliny należy ponad 6500 klientów na całym świecie oraz ponad 1000 jej pracowników, z czego 130 zatrudnionych jest w centrali w Mannheim.
Asortyment Feliny stanowią dwie odrębne linie produktowe:


Felina oferuje wyjątkowo wygodną bieliznę dla kobiet ceniących komfort i szukających połączenia klasycznej elegancji z doskonałym dopasowaniem, wysoką jakością surowców i wykonania, aż do dużych rozmiarów. Modelowanie sylwetki, komfort noszenia i funkcjonalność mają dla kolekcji Feliny kluczowe znaczenie. Kolekcje z tej linii dedykowane są Klientom z grupy wiekowej 40+.
Conturelle by Felina to przede wszystkim zmysłowość, która daje każdej kobiecie poczucie wyjątkowości. Przeznaczona jest dla nowoczesnych, pewnych siebie pań, które chcą podkreślić swój wdzięk za sprawą kuszącego wzornictwa, ale poszukują również wysokiego komfortu noszenia, także w dużych rozmiarach. Kolekcja Conturelle składa się z modnych serii bazowych i sezonowych, wychodzących naprzeciw trendom mody, kolekcji fashion. Linia ta poświęcona jest przede wszystkim Paniom z grupy wiekowej 30+.

W Polsce firma jest reprezentowana od roku 1991. Jej przedstawicielstwo znajduje się w Łodzi przy ul. Łąkowej 3/5. Prowadzi dystrybucję głównie poprzez sieć 300 sklepów multibrandowych na terenie całego kraju.
W roku 2006 powstał w łódzkiej Manufakturze pierwszy firmowy sklep Feliny, który stał się początkiem pomysłu rozwoju sieci sklepów firmowych. Testowanie idei trwało długo, ale pozytywny rezultat pozwolił dojść do wniosku o konieczności poszerzenia sieci o dalsze placówki handlowe własne oraz na zasadach franczyzy.
W chwili obecnej, oprócz sklepu w Manufakturze, funkcjonują jeszcze sklepy własne w poznańskiej Posnanii, Galerii Katowickiej, wrocławskiej Magnolii, szczecińskim Galaxy, gdańskiej Galerii Bałtyckiej oraz franczyzowe w Krakowie w CH Bonarka, w Gdyni w CH Riviera, w Warszawie w CH Atrium Promenada oraz sklep outletowy w Designer Outlet w Piasecznie k. Warszawy.
Wyroby Feliny, ze względu na długoletnią obecność na rynku polskim, mają w grupie docelowej dużą rozpoznawalność, a ze względu na swoje właściwości – liczne grono wiernych Klientek, które nie są w stanie zastąpić artykułów Feliny inną marką obecną w Polsce. Powodzenie produktów firmy polega przede wszystkim na wysokiej jakości (produkcja odbywa się we wschodniej Europie, a surowce są zachodnioeuropejskie), ogromnej wygodzie noszenia, funkcjonalności objawiającej się korygowaniem sylwetki oraz ogromnej gamie rozmiarów.

+48 506 214 981

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy