ponad 200 sklepów

Saturn

Salon elektroniczny | Poziom +1

SATURN to specjalistyczne markety elektroniczne, które oferują do 100 000 artykułów z takich dziedzin jak: elektronika użytkowa, artykuły gospodarstwa domowego, Nowe Media, telekomunikacja, komputery i fotografia. Szczególnie wyróżnia się oferta działu muzyczno-filmowego z ponad 60 000 tytułów. SATURN przyjął następujące hasło jako swoje motto: Czego nie ma u nas, to nie istnieje. W codziennej działalności marketu oznacza to oferowanie klientom najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów najwcześniej na rynku. To, co w nadchodzącej przyszłości będzie zdobywało rynek, na pewno można już podziwiać w salonach SATURN: prototypy, nowe marki, innowacyjne rozwiązania techniczne.

SATURN gwarantuje najniższe ceny. Kupując, klient ma pewność, że nabywa towar po cenie najniższej w najbliższym regionie. Inne charakterystyczne cechy sieci to szeroki asortyment, rozległa oferta serwisowa oraz kompetentne doradztwo ze strony wysoko wykwalifikowanego personelu. W październiku 2004 r. otwarto dwa pierwsze w Polsce markety Saturn w Warszawie i Jankach k/Warszawy. Gdański Saturn to dziewiąty market w Polsce.

58 521 31 00

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy