ponad 200 sklepów

Lifestyle Designers Point

Artykuły papiernicze | Poziom -1

Lifestyle Designers Point to miejsce, gdzie znajduje się pełna oferta światowych marek: Moleskine, Lamy i Troika – producentów akcesoriów piśmienniczych i biznesowych gadżetów słynących z zamiłowania do designu, tradycji rzemiosła, a także precyzji wykonania. Marki łączy wysoka jakość, funkcjonalność i elegancja. To idealny wybór dla każdego, kto poszukuje produktów niebanalnych i wykonanych z niezwykłą starannością.

Moleskine jest spadkobiercą kieszonkowego notatnika oprawionego w czarną skórę, mającego ponad 200 lat i towarzyszącego takim osobistościom jak: Ernest Hemingway, Pablo Picasso, Vincent van Gogh czy Bruce Chatwin. Do lat 80-tych XX produkowały go małe włoskie manufaktury, później stał się niemal nieosiągalny. Powrócił i został legendą w roku 1997 dzięki małemu mediolańskiemu wydawcy.

Niemiecka marka Lamy podjęła wyzwanie zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników piór wiecznych. Każdy element tych produktów został wykonany w Niemczech z niezwykłą starannością. Piękno Bauhausu cieszy oko, a komfort pisania daje całkowitą satysfakcję. Forma podąża tu za funkcją, aby zamknąć się w wyjątkowej całości dopasowanej do unikalnego stylu pisania.

Akcesoria niemieckiej marki Troika słyną ze swych innowacyjnych i niebanalnych rozwiązań. Można tu znaleźć drobiazgi doskonałe na prezenty i do codziennego użytku, akcesoria biznesowe i podróżne. Wszystkie cechuje doskonała jakość i trwałość, a także pomysłowy i ciekawy design.

Zapraszamy do świata Lifestyle Designers!

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy