ponad 200 sklepów

Pandora

Biżuteria | Poziom 0

PANDORA to piękno skandynawskiego designu, ręcznie wykonane elementy i indywidualny styl, pozwalający każdej kobiecie wyrazić swoją osobowość. Od roku 1982 PANDORA nieprzerwanie tworzy kobiecą, ponadczasową biżuterię, którą kochają kobiety na całym świecie. Dziś ta duńska marka biżuterii stała się marką międzynarodową, reprezentowaną w ponad 30 krajach i szeroko obecną w świecie mody. Obecnie biżuteria PANDORY dostępna jest w ponad 10 000 sklepach na świecie.

Dzięki bardzo silnemu rozwojowi w ostatnich latach PANDORA jest dziś jednym z największych na świecie producentów srebrnej i złotej biżuterii.

Zachęcamy wszystkie panie do obejrzenia całej kolekcji biżuterii PANDORA na stronie www.pandora-jewelry.com/pl. Dzięki aplikacji "Bądź kreatywna" mogą one także stworzyć własną bransoletkę on-line.

58 341 32 37

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy