ponad 200 sklepów

Mammut

odzież sportowo-turystyczna | Poziom +1

Założona w 1862 roku firma MAMMUT jest szwajcarską firmą outdoorową, która dostarcza wysokiej jakości produkty dla fanów sportów górskich na całym świecie. Ta wiodąca międzynarodowa marka premium to bezpieczeństwo i pionierskie innowacje od ponad 155 lat. Produkty MAMMUT łączą funkcjonalność i wydajność z nowoczesnym wzornictwem, kreują nowe trendy oraz wyznaczają standardy jakości i innowacyjności. MAMMUT prowadzi również szeroko zakrojone działania na rzecz ekologii, pod hasłem Mammut we care kryje się czysta i etyczna produkcja, ochrona zwierząt, zredukowanie negatywnego wpływu na środowisko.
Dzięki połączeniu sprzętu, obuwia i odzieży, MAMMUT jest jednym z najbardziej kompletnych dostawców na rynku outdoorowym. Każda kolekcja jest zgodna z bieżącymi trendami, a zastosowane materiały i technologie sprawiają, za każdy znajdzie produkt, w którym będzie się świetnie czuł i wyglądał, ale też będzie przeżywał swoje górskie przygody w pełni.
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy