ponad 200 sklepów

Kulkowo - plac zabaw

Plac zabaw | Poziom -1

Stworzyliśmy miejsce przyjazne dzieciom, z wieloma atrakcjami i wykwalifikowanym personelem. Dbamy o to, aby dzieci aktywnie spędzały czas i chętnie uczestniczyły w różnych zabawach.
Dla stałych bywalców oferujemy kartę stałego klienta.

Nasze place zabaw są bardzo ciekawie zaprojektowanymi i zaaranżowanymi powierzchniami tak aby rodzice mogli pozostawić w nich zarówno dzieci do lat 3 jak i starsze.

Atutem naszych placów zabaw jest ich staranne w każdym szczególe wykończenie jak również bajkowe elementy wystroju wykonane z wysokiej jakości materiałów. Całość posiada wszelkie niezbędne atesty dopuszczające do użytkowania przez dzieci.

Ponadto do pracy z dziećmi zatrudniamy tylko wykwalifikowane osoby z wykształceniem kierunkowym oraz doświadczeniem w pracy przedszkolnej dzięki czemu nasz plac zabaw nie jest typową ?przechowalnią dzieci? na czas zakupów  ale czymś w rodzaju mini przedszkola gdzie nasi pracownicy aktywnie organizują dzieciom czas poprzez zabawę i animacje.

Serdecznie zapraszamy.

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy