ponad 200 sklepów

Ami Bijoux

Stoisko. Biżuteria | Poziom 0

Ami Bijoux to jedna z największych sieci w Polsce oferująca grawerowaną biżuterię.

W ofercie firmy znajduje się bogaty asortyment, na który składają się bransoletki na sznureczkach, kokardkach z markowymi zawieszkami, a także naszyjniki i korale półszlachetne. Na naszych produktach wykonujemy na miejscu, na życzenie klienta artystyczny grawer, tworzymy zarówno napisy, jak i rysunki czy portrety. Sprawia to, że biżuteria Ami Bijoux to małe, niepowtarzalne dzieła sztuki. Wszystkie produkty są opatrzone roczną gwarancją.

Biżuteria Ami Bijoux to oryginalny pomysł na prezent, ale także świetna propozycja dla osób, które podążają za najnowszymi trendami i chcą uzupełnić stylizację o modny dodatek. Wygrawerowane zawieszki będą również upamiętniały najpiękniejsze dni w życiu.

Zapraszamy do punktu, jak również na stronę internetową: www.amibijoux.pl!

505 895 438

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy