ponad 200 sklepów

TOUS

biżuteria | Poziom 0


Tous to rodzinna, hiszpańska marka, która powstała w 1920r. Firmę założyło małżeństwo Salvador Tous Blavi i Teresa Ponsa, którzy otworzyli mały warsztat zegarmistrzowski w Manresie koło Barcelony. Z czasem przekształcił się on w sklep z biżuterią.
W 1965 roku syn założycieli, Salvador Tous poślubił Rosę Oriol
i wspólnie uczynili z Tous’a dynamicznie rozwijającą się markę. Przedsiębiorczość Salvadora i kreatywność Rosy dały świeży powiew rodzinnemu biznesowi co zaowocowało projektem pierwszych produktów, które dzięki swojej oryginalności osiągnęły ogromny sukces.

SYMBOL MISIA
Miś Tous stał się globalnym symbolem łagodnościi miłości. Symbolem, który wykracza poza specyfikę każdego obszaru i akcji na całym świecie jako znak niosący ze sobą jak najlepsze intencje, aby dawać i otrzymywać. W ten sposób powstał Tous Bear, który od 1985 roku jest symbolem i znakiem rozpoznawczym marki.

Proces tworzenia misia to przygotowanie odpowiednich wymiarów, materiałów i wykończenia tak, aby skomponowane z nim dodatki stanowiły jedna całość. Misie wykonywane są ręcznie przez jubilerów z ponad 15-letnim doświadczeniem, w warsztatach Tous w Barcelonie.

Najwyższa jakość
Tous to przede wszystkim unikalny, nowoczesny design i wysokiej jakości materiały. Biżuteria wykonana jest z 18-karatowego złota, srebra lub stali szlachetnej, zdobią ją m.in. diamenty i perły.

Bogactwo kolekcji
Tous to także galanteria skórzana, akcesoria, perfumy, zegarki, okulary, torebki, walizki, portfele, szale oraz długopisy.

Rozwój marki
Dzięki unikalnemu stylowi i nowatorskiej koncepcji biżuterii, marka szybko zdobyła sobie uznaną pozycję w świecie mody. TOUS posiada 180 salonów w Hiszpanii i prawie 500 na całym świecie.

W 2004 roku TOUS otworzył sklep nr 200 oraz wkroczył do światowych stolic mody: Paryża i Nowego Jorku.

W 2005 roku TOUS po raz pierwszy znalazł się w rankingu “Europe’s 500”, który jest listą 500 najlepiej rozwijających się firm. Marka rocznie tworzy 32 kolekcje biżuterii, co dwa tygodnie oferuje nowe wzory. Polską ambasadorką marki TOUS została Małgorzata Socha, a światowymi twarzami były m.in. Kylie Minogue i Jennifer Lopez.

572 907 883

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy