ponad 200 sklepów

Wytwórnia lodów naturalnych

Lody | Poziom -1

Gdańska WYTWÓRNIA LODÓWNATURALNYCH lody produkuje codziennie w oparciu o fantazyjne receptury i naturalne produkty , z POLSKIE mleka , śmietanki ,owoców co daje maksymalne doznania smakowe! Jesteśmy prekursorami Lodów Naturalnych w Gdańsku a od dwóch lat lodów Fit ( słodzonych Stevia) i Vegańskich ( z mleka roślinnego). Lody te skierowane są dla osób nie tolerujących cukrów oraz mleka zwierzęcego z wyboru lub z przyczyn zdrowotnych .

Jesteśmy firma z 4 letnią tradycją, ale bardzo prężnie rozwijająca się - Galeria Baltycka jest naszym szóstym punktem i jednocześnie perełką jeśli chodzi o lody Fit oraz WEGE . Dla tej grupy klientów jest skierowana drugalada chłodnicza z 9 smakami specjalnymi prócz dziesięciu klasycznych mlecznych smaków . Możemy pochwalić się również sorbetami które są w 100 procentach z owoców bez dodatku chemii i wody. Nasza maksyma to "Dobre Lody to zdrowe lody ".

Zapraszamy poziom -1 przy Rossmannie.

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy