ponad 200 sklepów

Empik

Spotkania autorskie

do 17.12.2017

SPOTKANIA AUTORSKIE


Paulina Przybysz
15 grudnia, godz. 18:00

Pierwszy solowy album „Chodź tu” (Kayax) to długo oczekiwana, samodzielna produkcja artystki znanej z występów w takich formacjach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo. Płyta zaspokoi z pewnością gusta najbardziej wymagających odbiorców muzyki. Paulina Przybysz, bez żadnych kompleksów, łączy hip-hopowe bity z soulowymi wokalami, co daje efekt nowoczesnej muzyki na światowym poziomie.

Mikromusic
17 grudnia, godz. 16:00
Wbrew tytułowi najnowszego krążka wrocławskiej formacji Mikromusic „Tak mi się nie chce” (Agora), muzycy są aktywni i chętni do działania! Najlepiej świadczyć może o tym fakt, że płyta powstała dzięki środkom zebranym w ramach akcji crowdfoundingowej. Znaleźć możemy na nim dziesięć niezwykle melodyjnych utworów, silnie inspirowanych muzyką lat 60-tych i 80-tych a do tego okraszonych przewrotnymi i ironicznymi tekstami autorstwa wokalistki – Natalii Grosiak.

WARSZTATY

ŚWIĄTECZNE KLIMATY
9 grudnia, godz. 15:00-17:00
15 grudnia, godz. 17:00-19:00

Święta coraz bliżej, może warto zatrzymać się i skoncentrować uwagę na zrobieniu czegoś nowego, ładnego i niepowtarzalnego? Można na przykład wykonać własnoręcznie kartki z życzeniami dla najbliższych, ozdoby na choinkę lub zabawne bileciki do prezentów. Daj sobie i bliskim odrobinę czasu spędzonego spokojnie, twórczo i przyjemnie. Wiek 10+

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 pln). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.
Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!
Zapisy na warsztaty: Gdańsk 603 117 020

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy