ponad 200 sklepów

Empik

Spotkania autorskie

do 28.01.2018

Jerzy Stuhr
27 stycznia, godz. 12:00

„Właśnie skończyłem siedemdziesiąt lat. Przygotowuję się do starości. Wciąż mam ochotę na życie, lecz teraz zmieniła mi się perspektywa. Świat zacząłem inaczej doświadczać. Zrywając kartkę z kalendarza, wiem, że czasu nie wyprzedzę.”… Tak pisze w swojej najnowszej książce „Moje smoki na dobre i złe” (Wydawnictwo Czerwone i Czarne) Jerzy Stuhr. Ten niezapomniany twórca kreacji aktorskich m.in. takich jak: Maks Paradys w „Seksmisji”, Szyszkownik Kilkujadek w „Kingsajzie” czy komisarz Ryba w „Kilerze” używa smoczej metafory do refleksji o swoim życiu. O smokach, które mogą być złe, ale też dobre i które trzeba pokonać lub się z nimi zaprzyjaźnić opowie osobiście podczas spotkania.

Krzysztof Jackowski
27 stycznia, godz. 16:00

Tam, gdzie policja pozostaje bezradna, do akcji wkracza Krzysztof Jackowski. Dzięki swoim niezwykłym zdolnościom wskazuje miejsca, w których znajdują się ciała samobójców i ofiar morderstw, pomaga odnaleźć zaginionych a nawet opisuje przebieg zbrodni, rozwikłując kryminalne zagadki po wielu latach. W książce „Jasnowidz na policyjnym etacie” (Wydawnictwo SQN) słynny „jasnowidz z Człuchowa” w rozmowie z funkcjonariuszem policji Krzysztofem Janoszką opowiada o tajnikach swojej pracy, głośnych sprawach, w których pomagały jego wizje, słynnych zaginięciach Iwony Wieczorek i Ewy Tylman, śmierci Andrzeja Leppera czy zastraszaniu przy próbie wyjaśnienia zabójstwa Piotra Jaroszewicza. Ta lektura zadziwia i wstrząsa jednocześnie. To niezwykłe świadectwo walki o prawdę człowieka, który nauczył się słuchać szeptu zmarłych.


Kamil Bednarek
28 stycznia, godz. 15:00

Piąta produkcja Kamila Bednarka i jego zespołu to moment, w którym 26-letni wokalista i muzyk postanowił podzielić się z fanami swoimi utworami z kilku obszarów gatunków muzycznych. Płyta „Talizman” (Space Records), bo tak brzmi jej tytuł, różni się od jego dotychczasowej twórczości. Powstałe utwory są efektem poszukiwań własnej wrażliwości muzycznej, stanowiąc swoisty talizman Bednarka. Zapraszamy na spotkanie z artystą (zdobywcą statuetki w kategorii Artysta Roku w Eska Music Awards 2017) i jego zespołem. Będzie to również okazja do zdobycia autografów muzyków i zrobienia sobie z nimi zdjęć.


WARSZTATY

MASKI KARNAWAŁOWE
13 stycznia, godz. 15:00-17:00

Hej karnawał! Tylko u nas, każdy mały czy duży będzie mógł zrobić wstrzałową maskę karnawałową. Brokaty, cekiny, kolorowe tasiemki, piórka, błyskotki … tego wszystkiego będziemy potrzebować, by wykonać wymarzoną maskę. Serdecznie zapraszamy.


ZRÓB PREZENT DLA BABCI I DZIADKA
20 stycznia, godz. 15:00-17:00

Nic tak nie ucieszy Babci i Dziadka jak prezent własnoręcznie wykonany przez wnuczęta! Podczas naszych warsztatów dowiesz się, jak krok po kroku wykonać eleganckie i jedyne w swoim rodzaju kartki z życzeniami, poznasz również różnorodne techniki ich ozdabiania. Możesz też wykonać niewielkie pudełko na czekoladki, by dołączyć do życzeń porcję słodyczy. Wiek 8+.


ZACZNIJ ROK Z WŁASNYM KALENDARZEM
27 stycznia, godz. 15:00-17:00

Jak przeżyć nowy rok, by nie zmarnować ani chwili? Przede wszystkim trzeba go dobrze zaplanować. A najlepszy plan uda się przygotować w samodzielnie wykonanym kalendarzu lub planerze. Podczas naszych warsztatów dowiesz się, jak przygotować terminarz praktyczny i ładny, skrojony do Twoich potrzeb. Wiek 8+.

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy