ponad 200 sklepów

Mango

Priyanka Chopra i Linda Tol w najnowszych trendach

Gwiazdy uwielbiają ubrania od MANGO i bardzo często wzbogacają nimi swoje stylizacje. Tym razem na garderobę od hiszpańskiej marki postawiły Priyanka Chopra i Linda Tol.

Słynna indyjska aktorka, Piryanka Chopra, znana jest ze swojego doskonałego poczucia stylu. Gwiazda najczęściej wybiera casualowe stylizacje, którym dodaje szyku ciekawymi dodatkami. Tak samo zrobiła z na pozór zwykłymi jeansami i białym t-shirtem, dopełniając je długą, prostą marynarkę w kolorze brązu, którą możecie dostać w MANGO za 299,90 PLN.

Influencerka modowa Linda Tol postawiła na tę samą marynarkę, jednak dodała do nich kolejny akcent z hiszpańskiej sieciówki – skórzane, białe kozaki. Już dziś możecie kupić je w MANGO za 649,90 PLN.

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy