ponad 200 sklepów

Empik

Spotkania autorskie

do 28.02.2019

Weronika Nawara
15 lutego, godz. 18:00

Nie ma nikogo kto by się z nimi nie spotkał. Towarzyszą nam od początku naszego życia i często są przy jego zakończeniu. Jeden z najmniej docenianych zawodów, od którego tak wiele zależy. Prawdziwe życie polskich pielęgniarek i pielęgniarzy przybliży nam jedna z nich - Weronika Nawara - opowiadając o swojej książce „W czepku urodzone. O niewidzialnych bohaterkach szpitalnych korytarzy” (Wydawnictwo Otwarte). Autorka popularnego bloga internetowego, opowiadającego o kulisach tego trudnego zawodu, sama opowie co to znaczy być pielegniarką i ile super mocy trzeba mieć, aby wytrzymać w tym zawodzie.


Doda
23 lutego, godz. 15:00

„Dorota” (Agora S. A.) to długo wyczekiwana premierowa płyta Dody. Inna niż wszystkie dotychczasowe, ponieważ pozwala odkryć prawdziwą twarz artystki. Wysmakowana, nagrana z orkiestrą, zawierająca utwory, które kochała Babcia Dody... To właśnie Jej artystka zadedykowała swoje najnowsze dzieło. Krążek zawiera dwa premierowe utwory, w tym przebojowy „Nie wolno płakać”, a także niezapomniane hity w nowych brawurowych interpretacjach. To prawdziwa gratka dla fanów Dody oraz tych, którzy kochają dobrą muzykę. Spotkanie z artystką odbędzie się dzień przed koncertem „Artyści przeciw nienawiści”, który odbędzie się w Atlas Arenie, a którego pomysłodawczynią jest Doda.


Pola Rewako
25 lutego, godz. 18:00

„Chilli” (Jaguar) to debiutancka powieść młodej gdańszczanki – Poli Rewako. Książka w trafny i sugestywny sposób, trafia do młodego pokolenia. Autorka, poprzez niekiedy wstrząsające losy swojej bohaterki stara się przekazać, iż powinniśmy docenić najprostsze wartości i umieć cieszyć się każdą chwilą.


Marianna Fijewska
26 lutego, godz. 18:00

Kolejny ważny głos w polskiej literaturze faktu zabiera Marianna Fijewska – młoda autorka niebojąca się przedstawiać trudne i społecznie wrażliwe tematy. W książce „Tajemnice pielęgniarek. Prawda i uprzedzenia" (Wydawnictwo W.A.B.) prezentuje środowisko pielęgniarek i w szczerym obrazie tej grupy społecznej próbuje odpowiedzieć na pytania związane z ich pracą i etosem zawodu. Autorka stawia śmiałą tezę o potrzebie przewartościowania spojrzenia na pracę „sióstr” i dostosowania odbioru i zawodu do realiów XXI wieku, dla dobra ich pacjentów i samych pielęgniarek.


Agnieszka Lingas-Łoniewska
28 lutego, godz. 18:00

Agnieszka Lingas-Łoniewska to wrocławska pisarka zwana przez swoich czytelników Dilerką Emocji. Autorka ponad 30 bestsellerowych powieści stanowiących połączenie romansu, dramatu i sensacji. Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. W wolnym czasie, kiedy nie pisze, kocha czytać i oglądać seriale kryminalne. Jej pasją są także nordic walking i robótki ręczne. Z czytelnikami spotka się w związku z premierą swojej najnowszej powieści „Randka z Hugo Bosym” (Burda Książki). Jest to opowieść o Jagodzie Borówko mającej talent do pakowania się w kłopoty. Najnowszym z nich jest Hugo Bosy – charyzmatyczny nieznajomy z wesela jej przyjaciółki, z którym flirtowała, a teraz będzie musiała pracować z nim nad jednym z najważniejszych projektów realizowanych przez agencję reklamową, w której pracuje. Choć oboje starają się być profesjonalni, nie jest im łatwo oprzeć się wzajemnemu przyciąganiu…


WARSZTATY
KREATYWNE FERIE

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Empik zabiera wszystkich chętnych w niezwykłą podróż do artystycznego świata. Kreatywne warsztaty plastyczne przybiorą różne formy. Będzie szansa na stworzenie własnego łapacza snów, obrazków z włóczki czy wykonania zwierzątek techniką origami. Zajęcia w Empiku to idealna okazja do stworzenia niepowtarzalnych pamiątek i prezentów dla najbliższych jak i rozwinięcia swojej pasji.


ŁAPACZE SNÓW
16 lutego, godz. 11:00-12:30

Podczas warsztatów dzieci i ich rodzice będą mogli nauczyć się tworzyć prawdziwe, indiańskie łapacze snów. Wykorzystane zostaną piórka, rzemyki i kolorowe druciki.


OBRAZKI Z WŁÓCZKI
16 lutego, godz. 12:30-14:30

Tego jeszcze nie było! Stwórzmy piękne obrazki tylko z włóczki! Kolorowe i bajkowe prace będą ozdobą każdego pokoju.


ZWIERZĘTA Z ORIGAMI
16 lutego, godz. 14:30-16:00

Origami to sztuka składania papieru, której tradycja w Japonii kontynuowana jest do dzisiaj. Na warsztatach zapoznamy się z tradycją origami w Japonii i razem wykonamy klika modeli zwierzątek. Nie może Was zabraknąć!
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy