ponad 200 sklepów

Paddington

1-2.06.2018

1 - 2 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Misiem Paddingtonem.

Przeżyj z nami wyjątkowy dzień pełen niespodzianek, zorganizowany przez Misia Paddingtona. Dla dzieci przygotowano wspaniałe atrakcje. Każdy mały gość będzie mógł napić się pysznej herbatki, zjeść kanapkę z marmoladą, zwiedzić Londyn, przećwiczyć swój angielski oraz spakować walizkę Misia.

Będą też wspólne zdjęcia z Paddingtonem oraz mnóstwo zabawy:

• Pack your bag – Przed podróżą należy się odpowiednio przygotować. Spakuj najpotrzebniejsze rzeczy, odbierz mapę i ruszaj w przygodę!

• Przeżyj prawdziwą podróż po Londynie w naszym czerwonym autobusie. Posłuchaj komunikatów w języku angielskim i zobacz najważniejsze atrakcje.

• Przekonaj się sam, jak bije zegar Big Bena!

• Royal Mail - Zupełnie sam stwórz pocztówkę, a następnie odpowiednio zaadresuj. Gotową kartkę wrzuć do skrzynki pocztowej znanej z londyńskich ulic.

• Strefa Foto - Usiądź na ławce z Paddingtonem i uwiecznij ten moment na fotografii.

• Hyde Park – Czas na relaks przy angielskiej, popołudniowej herbacie i ulubionym przysmaku Paddingtona – kanapce z marmoladą!

• Take a taxi - Ulice Londynu są bardzo ruchliwe! Naucz się jak bezpiecznie przechodzić przez pasy, a następnie złap taksówkę korzystając z banknotów.

• Entertainment Area - Animacje i zabawy, testy języka angielskiego, nauka angielskich słówek przydatnych w podróży, konkursy sprawnościowe i nagrody dla wszystkich uczestników zabawy.


Przyjedź do Galerii Bałtyckiej i baw się z nami!
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy