ponad 200 sklepów

Empik

Spotkania autorskie

do 23.02.2018

SPOTKANIA AUTORSKIE:

Marzena Rogalska
21 lutego, godz. 18:00

Zapraszamy na premierowe spotkanie z Marzeną Rogalską. Dziennikarka z powołania, tak jak bohaterka jej najnowszej powieści, potrafi rozmawiać z ludźmi, ale nade wszystko umie ich słuchać. W „Grze w kolory” (Znak), drugiej części znakomicie przyjętej „Wyprzedaży snów”, przekonuje, że od bolesnej przeszłości nie warto uciekać. Lepiej stawić jej czoła i z nową siłą ruszyć przed siebie. Aby być szczęśliwym, trzeba zrozumieć siebie.

Agata Przybyłek
23 lutego, godz.18:00

„Żona na pełen etat” (Czwarta Strona) to czwarta część z serii przygód Zuzanny i Ludwika. Tym razem to opowieść małżeńska na wesoło.  Autorka powieści kobiecych, blogerka i recenzentka (prowadzi bloga „Informator Czytelniczy”),  w charakterystyczny dla siebie sposób kreśli obraz młodego małżeństwa, pakując swoich bohaterów w kabałę, a nam zapewniając rozrywkę na długie wieczory.


WARSZTATY
:

MAGIA AKWARELI
17 lutego, godz. 15:00-17:00

Pozornie każdy świetnie zna tę technikę: przecież malujemy akwarelami od wczesnego dzieciństwa! Ale czy na pewno udało Ci się odkryć wszystkie możliwości farb, którymi można wyczarować pastelowe krajobrazy i zwiewne portrety? Jak wykorzystać je podczas tworzenia miniatur, a jak do kaligrafii? Tajniki tej wyjątkowej techniki malarskiej poznasz podczas warsztatów w salonie empiku.

DECOUPAGE. SPRYTNE TRIKI
25 lutego, godz. 15:00-17:00

Burzmy stereotypy na temat decoupage’u. To nie jest trudna technika, ale z nudą też nie ma nic wspólnego. Warto jednak poznać kilka sztuczek i patentów, aby oklejanie szkatułek, słoików i innych przedmiotów barwnymi elementami stało się fascynującą przygodą, a efekt zaskakiwał najwybredniejszych obserwatorów. Przyjdź na warsztaty w empiku, może odkryjesz swoje nowe hobby?

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy